شهر زیتونی من

اعوذ بالله من نفسی و لسانی و بصری و قلبی و الشّیطانِ العینِ الرّجیم

شهر زیتونی من

اعوذ بالله من نفسی و لسانی و بصری و قلبی و الشّیطانِ العینِ الرّجیم

حزب اللهی های پلنگ پسند!

دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۴ ب.ظ


از طرف می پرسن معیار شما واسه انتخاب همسر چیه؟ می گه: صداقت فاطمه. عفاف زهرا. صبر زینب. هیکل جنیفر لوپز یا سوفیا لورن(شاخصه ی بدحجابی که جناب علم الهدی به جامعه معرفی شون کردن!)

قبلا مورد داشتیم طرف به خاطر اینکه بخواد یه  دختر بد حجاب رو بیارع تو خط مذهبی گری و به اصطلاح خودش چادری کنه ، میرفت با بد حجاب ها یا شل حجاب ها نزدیک می شد ، آخر سر هم می رفت با طرف ازدواج می کرد (یه چی مثله فیلم دلشکسته با این تفاوت که همون اول داستان پسره با بدحجابی دختره اکی بود و به قصده تغییر دختره این کار و می کرد).

بعدتر ها آپدیت این جور افراد اومد و تو نسخه های جدیدشون می رفتن با افراد دوست می‌شدند و آخر سر هم فرد (یا افراد!) رو واسه ازدواج نمی گرفتند!

الانا یه نسخه‌ای از اینا اومده که از همون اول پلنگ پسندن و از انتخاب خود دلشادن

بحثم سر مشکلات و اتفاقات و .... که تو زندگی شون می افته یا تغییر سبک زندگی هایی که تو زندگی این دو تا صورت می گیره نیست

اعتراض هم به برخی از دخترهای خوب مذهبی که متاسفانه با دیدن این وضعیت تغییر رویه می دن و خودشون رو با آرایش و ... تو معرض دید میذارن و یه جورایی مفهوم تبرج رو پیروی می کنن و معتقدن که چادر نباید از سرشون نیوفته ! و یا بعضی هاشون معتقدن که حجاب رو باید به صورت حفظ پوشش داشته باشن و میشن (از همه عذر می خوام)پلنگ چادری ، فعلا نمی خوام داشته باشم

روی صحبتم با افرادیه که همه ی جامعه رو این جور افراد می بینن و همه رو این دو تا دسته میبینن،

بفهمید که نه همه ی دخترای مذهبی این جوری هستن که واسه پسرای .... غش و ضعف کنن و نه همه ی پسرای مذهبی پلنگ پسندد ، یه جورایی اصن اینا تو دسته و دایره ی مذهبی بودن نیستن ، حتی اگه طرف چادر سرش باشه یا یارو یه من ریش تو صورتش باشه و تو نماز جماعت و مراسمای فلان و بهمان شرکت کنه،می خوام بهتون بگم که اگه یه روز کسی رو قضاوت نکنی کسی بهت نمیگه لال هستی!

در آخر هم اضافه کنم که  اونایی که چادری نیستن لزوما دخترای بدی نیستن ، تفکرات هیج کس رو با هیج کس نباید مقایسه و قضاوت کرد، نوع دید اون فرد از زندگی و ... با نوع دید تو به زندگی خیلی خیلی فرق ها داره ،بحثم سر اینکه فکر کی درسته هم باید بشینید حرف و گفتمان آزاد بذارید تا معلوم بشه (بقیه حرفام تو این مورد رو ادامه نمیدم)

 

پ.ن1: یه روز یه نفر زیر پست یه نامحرم کامنت الکی و چرت و پرت نذاشت و نمرد!

پ.ن2:می خواستم نظرات رو کلا ببندم به خصوصی کردنش قناعت می کنم ، رعایت لطفا!


ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.